KuponNow İle İndirimler Her Zaman Yanınızda [Girişimler]

Mayıs 2011 de Girişim Fabrikası bünyesine faaliyetine başlayan KuponNow adında da anlaşıldığı üzere kullanıcılarına indirim kuponları sunan bir hizmet girişimi.

KuponNow kullanıcılarına bulundukları yerden ve istedikleri zaman indirim kuponlarından faydalanmalarını sağlamayı amaçlayan bir uygulama olarak göze çarpıyor. Bu sayede kullanıcılar fırsat sitelerini devamlı takip etmek zorunluluğundan kurtuluyor. Ayrıca hizmetin sunduğu diğer bir özellik özel kupon ve indirimlerden faydalanmak için önceden kredi kartı bilgilerini ilgili kuruma vermek veya ön ödemede bulunmak zorunluluğu olmaması. Bu da KuponNow kullanıcılarına ekstra bir özgürlük sunuyor.

kupon ve özel indirimler

KuponNow yemeden sinema ve tiyatroya, alışverişten eğitime kadar bir çok alanda kupon ve indirimler sunuyor.

Girişim potansiyel müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda tamamiyle işletmelerin istedikleri zaman rahatlıkla şekillendirdikleri indirim ve kupon hazırlamalarına imkan veriyor. İşletmeler istedikleri kadar kupon yayınlayabilir, istedikleri zaman istedikleri değişiklikleri yapabilir. Bu bakımdan işletmelere esnek bir kupon ve indirim yönetimi sunuyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir