ASUS ROG Swift PG278QR Oyun Monitörü

Asus yeni 27 inç WOHD paneline sahipi oyun monitörünü geçtiğimiz günlerden görücüye çıkardı. ROG Swift PG278QR adını verdiği yeni oyun monitöründe kullanıcısına NVIDIA G-SYNC teknolojisi sayesinde kesintisiz görseller ve akınıcı oyun kalitesi sunmayı amaçlıyor. Bu 27 inç LED aydınlatmalı monitörün çözünürlük desteği ise 2560 x 1440 piksel. Overlock edilebilir 165 Hz yenileme hızına sahip. 1 kontrast oranı, 350 cd / m2 parlaklık, 1 ms ( GTG ) tepsi süresi ve 170/160 derece görüş açısı ROG Swift PG278QR nin sahip oldugu diğer özellikler arasında yer alıyor.

Ayrıca Asus kullanıcısına daha rahat bir oyun deneyimi sunmak için Ultra düşük mavi ışık, Flicker -Free, GamePlus ve GameVisual teknolojilerini de bu monitörde kullanmış. İnce kenarları ile oyuncuya daha fazla oyun deneyimi sunmayı amaçlamış ve son dönem teknolojilerinden faydalanılmış bir mönitör.

Eğim döndürme, pivot ve yükseklik ayarı ve ergonomik bir tasarım ile kullanıcının hizmetine sunulan ROG Swift PG278QR de 1 adet HDMI, 1 adet DisplayPort ve 2 adet USB 3 giriş / çıkış bağlantı birimlerimi bulunuyor.Fiyatı ile ilgili herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. Asus ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

asus oyun mönitörü

Add a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir